Заходи

 

         Здоров’я  і безпека життя це-найбільший скарб людини.

   

  Безпека життєдіяльності- це питання, яке ніколи не зникає з поля зору вчителів гімназії, а особливо зараз, в цей нелегкий для країни час, набуло гостроти і першочерговості.

 

       

 

  

    З метою збереження життя і здоров’я здобувачів освіти  в класі безпеки було проведено заходи, на яких  діти згадали поняття «безпека» та «небезпеки», розібрали ситуації правильної поведінки в нестандартних ситуаціях, отримали необхідні знання та навички, які допоможуть їм уникнути небезпеки, пов’язаної з пожежами, повторили номера телефонів екстренних служб та правила безпечної поведінки на вулиці, переглянули мультфільм про правила поведінки на замінованих територіях, відповідали на запитання вікторини «Знати, щоб передбачити.

 

   Передбачити, щоб діяти», створили пам’ятку «Сам вдома», малювали тематичні малюнки.

  

 


   Звісно, бути спокійним та розслабленим, доки в Україні триває  війна, дуже важко. Але,  ми маємо навчитися долати тривожні стани та стреси, зберегти власне  фізичне та психічне здоров’я.

 

  В ці непрості й напружені часи діти особливо відчувають стрес і тривогу.

 

 

 

  В Ярошівській гімназії в класі безпеки створено ігрову зону, де ми підготували добірку ігор для релаксації та відпочинку школярів. Адже, гра дозволяє не лише відволіктися, зосередитися на чомусь іншому, а й зняти напруження та розвантажитися.

 

 


Запобігти, попередити, врятувати – головне завдання цивільного захисту.

 

   Життя, як бачимо, не завжди протікає спокійно. Кожного дня ми слухаємо новини. Скільки серед них прикрих, про нещасні випадки, які спіткали мирних громадян. Дуже важливо в таких ситуаціях, щоб людина не розгубилася, взяла себе в руки і пригадала, як поводитися за таких обставин, як врятуватися самій і як допомогти іншим.

 

 

 

  З цією метою в Ярошівській гімназії в класі безпеки було проведено заняття з вихованцями з правил пожежної та мінної безпеки, повторювали алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога», а також вивчали алгоритми дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характер, згадували правила користування індивідуальними засобами захисту, переглянули відео «Урок з мінної безпеки», практично познайомилися із засобами захисту органів дихання,  долучилися до конкурсу малюнків «Пожежна безпека».

 

 

 


1
2